O nas

O nas

Kim jesteśmy?

MAK IT Sp. z o.o. została założona w 2018 roku jako spółka celowa MAK Group. Od początku swojej działalności koncentruje się na rozwoju systemów informatycznych do obsługi kompleksowych programów ubezpieczeniowych dla klientów działających nie tylko w Polsce, ale również na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Nasza firma zatrudnia doświadczonych architektów oraz programistów, którzy łączą wysokie umiejętności techniczne z obszerną wiedzą z zakresu ubezpieczeń oraz posiadają ponad 10-letnie doświadczenie we wdrażaniu złożonych systemów informatycznych dla branży ubezpieczeniowej. Korzystając z naszych kompetencji i doświadczenia zespołu, chcemy zaoferować Państwu nowoczesne rozwiązania informatyczne.

Od początku powstania firmy zwiększyliśmy liczbę Specjalistów w MAK IT z 5 do 30 osób. Naszym celem jest osiągnięcie liczby 100 pracowników do końca 2025 roku.

Głównym obszarem działalności MAK IT jest realizacja systemów informatycznych na zamówienie oraz wdrażanie zintegrowanych, kompleksowych rozwiązań i ich dostosowywanie do potrzeb klientów.

MAK IT uzyskało w 2019 roku status Microsoft Silver Partner w zakresie Application Development oraz Application Integration, potwierdzając najwyższe kwalifikacje techniczne zatrudnionych inżynierów. Dołączając do grona partnerów Microsoft, MAK IT stała się jedną z polskich firm mogących profesjonalnie wdrażać wszystkie rozwiązania typu Cloud, oferowane przez firmę Microsoft. Posiadamy również szeroką wiedzę techniczną w zakresie budowania i zarządzania aplikacjami Cloud Native.

MAK IT posiada również umowę partnerską z firmą Veracode, wiodącym liderem w zakresie weryfikacji aplikacji pod kątem bezpieczeństwa i audytu kodu źródłowego aplikacji.

MAK IT as one of the leading SaaS Insurance Companies offers wide range of professional IT Products and Usługi.

MAK IT – the best choice among SaaS Insurance Companies!

30

WYKWALIFIKOWANYCH SPECJALISTÓW

100

NASZ CEL DO KOŃCA 2025 ROKU

Co oferujemy

Szeroki zakres wysokiej jakości usług IT

1

Software Development

Tworzymy wysokiej jakości aplikacje z wykorzystaniem bezpiecznych, stabilnych oraz skalowalnych technologii.
2

DevOps

Korzystamy z najlepszych praktyk DevOps, takich jak Mikroserwisy, CI/CD, monitorowanie i rejestrowanie usług.
3

Usługi w chmurze

Migrujemy naszych klientów do Azure Cloud, zapewniając wysokie standardy utrzymania przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.
4

Integracja systemów

Integrujemy systemy IT, dzięki czemu firmy współpracujące z nami zwiększają swój potencjał biznesowy.
5

Power BI

Nasi specjaliści Power BI opracowują i tworzą niestandardowe rozwiązania z zakresu Business Intelligence.
6

Office 365

Pomagamy zespołom IT w projektowaniu rozwiązań i wdrażaniu narzędzi Microsoft Office 365.
7

Wirtualizacja

Jako doświadczeni eksperci oferujemy wdrożenia wszystkich popularnych systemów wirtualizacji.

Wyzwania to tak naprawdę ukryte możliwości. Podejmij wyzwanie z MAK IT!

Zrealizowane projekty

MAK IT Case Studies

Icon

Agencja Konsultant

Firma MAK IT wdrożyła dla Agencja Konsultant Sp. z o.o. system InSure. Nasz klient prowadzi w aplikacji InSure rejestrację oraz rozliczanie polis komunikacyjnych dla klientów Leasingowych oraz sieci dealerskich.
Icon

MAK Ubezpieczenia

MAK IT, bazując na platformie InSure, przygotowało oraz wdrożyło dla firmy MAK Ubezpieczenia platformę eVida, która umożliwia składanie elektronicznych deklaracji na ubezpieczenia na życie.
Icon

Mój Serwis Likwidacyjny

MAK IT wdrożyło i uruchomiło platformę do zarządzania procesem likwidacji szkód dla dwóch dużych firm leasingowych i firm flotowych, w ramach projektu realizowanego dla Mój Serwis Likwidacyjny Sp. z o.o.
Icon

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

MAK IT dostarczyło oraz wdrożyło, a obecnie utrzymuje system informatyczny do obsługi procesu sprzedaży umów gwarancji finansowych dla Wiener, należącego do Vienna Insurance Group.

MAK IT

Nasze podejście

Wierzymy, że jesteśmy najlepsi w branży i nie przesadzamy. Naszym głównym celem jest zawsze jakość oraz satysfakcja klienta i zawsze poświęcamy się dostarczaniu autentycznego oraz unikalnego oprogramowania.

Każde rozwiązanie informatyczne wymaga zespołowego podejścia, a my uwzględniamy to, dzięki czemu nasze wyniki końcowe są zgodne z oczekiwaniami klienta.

Zespół osiąga najlepsze wyniki w odpowiednim i przyjaznym środowisku, a nasza kultura organizacyjna jest kluczem do utrzymywania trwałej współpracy i osiągania niesamowitych wyników.

MAK IT

Otwarta kultura

Kim jesteśmy, określa to, co robimy i osiągamy to poprzez determinację, szacunek i postęp. Robimy to, co słuszne dla naszych pracowników, jak również dla naszych klientów. Nasza firma zapewnia otwarte środowisko do omawiania pomysłów każdego pracownika, pokazując w ten sposób, że słuchamy naszych pracowników. Nasza kultura organizacyjna koncentruje się na niezależności i otwartości, będąc odpowiednim miejscem dla pracowników działających niezależnie, jak i skoordynowanych zespołów.

Nasza misja

Rozumieć potrzeby branży ubezpieczeniowej oraz dostarczać najlepsze i pragmatyczne rozwiązania informatyczne.


Nasza wizja

Cyfryzacja i rewolucja IT w branży ubezpieczeniowej, dostarczanie produktów i usług o najwyższej jakości przy użyciu niezawodnych technologii oraz zapewnienie rozwoju klientom i pracownikom.
Nasze wartości

Podstawowe wartości firmy MAK IT:
  • Jesteśmy otwarci na nowe pomysły.
  • Prowadzimy łatwą komunikację w całej firmie.
  • Staramy się odkrywać lepsze rozwiązania dzięki współpracy.
  • Naszą pasją, nieustannie dążymy do doskonałości.