Service Category: Biznes

Dedykowane aplikacje webowe

Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe z wykorzystaniem bezpiecznych, stabilnych i skalowalnych technologii. Projektujemy kompleksową architekturę rozwiązań mając na względzie zachowanie wysokiej jakości oraz zapewnienie ergonomii użytkowania aplikacji. Posiadamy wykwalifikowany zespół dysponujący niezbędnymi kompetencjami do budowy złożonych aplikacji – od analityków, kierownika projektu, architektów, programistów, projektantów UX, po testerów. Im projekt jest bardziej niestandardowy, tym bardziej podekscytowany jest cały nasz zespół.

Dostarczamy oprogramowanie, które ma realny wpływ na branżę ubezpieczeniową i biznes naszych klientów. Osiągamy to dzięki zespołowi specjalistów o szerokich umiejętnościach oraz niezbędnym doświadczeniu w tworzeniu aplikacji wraz z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi, które są kluczowe w osiąganiu celów biznesowych.

Rozwiązania szyte na miarę

Analiza potrzeb i wymagań jest pierwszym krokiem w rozwoju dedykowanego oprogramowania, dostosowanego do oczekiwań naszych klientów. Z zespołem doświadczonych analityków biznesowych poznajemy potrzeby oraz wymagania klientów, przechodząc przez etap wstępnego planowania.

Uzgadniając zakres funkcjonalności, zaczynamy pracę od projektowania UI/UX, a następnie opracowujemy specyfikację techniczną rozwiązania uwzględniając istniejące procesy biznesowe. Kolejnym etapem jest budowa oprogramowania oraz testy opracowanego rozwiązania z dedykowanymi zespołami. Nowe wersje oprogramowania dostarczamy za pomocą zautomatyzowanego wdrożenia aplikacji, co daje klientom dostęp na bieżąco do realizowanego przez nas projektu. Na tym nie poprzestajemy – naszym standardem jest zapewnienie asysty powdrożeniowej oraz ciągłego wsparcia dostarczonego oprogramowania.

Wspieramy, utrzymujemy i ulepszamy aplikacje biznesowe. Zawsze dbamy o to, aby aplikacja działała płynnie oraz bezawaryjnie. W przypadku awarii szybko lokalizujemy problem i go eliminujemy. Pracujemy nad dopracowaniem aplikacji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu funkcjonalności.

Jak pracujemy?

Jest to najczęściej stosowana metodologia w branży IT, która zapewnia terminową realizację projektu.

Polega na dostarczaniu rozwiązań w małych iteracjach zwanych sprintami, co umożliwia wdrożenie na wszystkich etapach produkcji, a także zapewnia szybką identyfikację błędów oraz terminową dostawę produktu.

Możliwości technologiczne

Wykorzystujemy najnowsze, wysoko zaawansowane technologie oraz narzędzia w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla naszych klientów. Śledzimy wszelkie nowości w naszych dziedzinach, poszerzamy umiejętności całego zespołu i stosujemy najlepsze praktyki. Dzięki temu dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości, zgodne z aktualnymi trendami rynkowymi oraz spełniające wymagania użytkowników i gwarantujące bezpieczeństwo.

ROZWIĄZANIA WEBOWE

JĘZYKI PROGRAMOWANIA

STOSOWANE TECHNOLOGIE

Usługi w chmurze

Migrujemy naszych klientów do Azure Cloud, zapewniając bardzo wysokie standardy utrzymania przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

MAK IT Sp. z o.o. jest idealnym partnerem do dostarczania wyjątkowych rozwiązań Microsoft oraz Managed Services, aby pomóc naszym klientom w tworzeniu najlepszego, nowoczesnego miejsca pracy. Mając doświadczenie w pracy z firmą Microsoft oraz jej produktami, możemy zapewnić zespół ekspertów, którego potrzebujesz do świadczenia usług na całym świecie i przez całą dobę.

Co to jest Azure?

Azure to publiczna platforma obliczeniowa w chmurze – z rozwiązaniami takimi jak infrastruktura jako usługa (IaaS), platforma jako usługa (PaaS) oraz oprogramowanie jako usługa (SaaS), których można używać do takich usług jak analizy, obliczenia wirtualne, pamięć masowa, sieci i wiele więcej. Może służyć do zastępowania lub uzupełniania serwerów lokalnych. Azure jest:

Azure to szybka, elastyczna i niedroga platforma, a jej ceny i możliwości sprawiają, że jest to najlepsza oferta chmury publicznej na rynku. Teraz przyjrzyjmy się, jak to wykorzystać.

Platforma Azure, jako rozwiązanie chmurowe, jest z natury elastyczna – może tworzyć kopię zapasową danych w dowolnym języku, w dowolnym systemie operacyjnym i z dowolnego miejsca. Oprócz tego możesz zdefiniować częstotliwość tworzenia kopii zapasowych (dzienny, tygodniowy, miesięczny itp.).

 

Tworzenie kopii zapasowych na taśmach ma swój czas i miejsce, ale ma ograniczone możliwości jako samodzielne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania po awarii. Odzyskiwanie lokacji platformy Azure może usprawnić tworzenie kopii zapasowych na taśmach dzięki replikacji poza siedzibą firmy, niewielkiej konserwacji na miejscu, przechowywaniu danych nawet przez 99 lat, niewielkim lub zerowym inwestycjom kapitałowym oraz minimalnym kosztom operacyjnym. Kopia zapasowa platformy Azure przechowuje trzy kopie danych w trzech różnych lokalizacjach w centrum danych, a następnie kolejne trzy kopie w zdalnym centrum danych platformy Azure, aby nie martwić się utratą danych.

Jeśli szukasz platformy do hostowania, opracowywania lub zarządzania aplikacją internetową bądź mobilną, platforma Azure jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zapewnia autonomiczność tych aplikacji i ich adaptację dzięki zarządzaniu poprawkami, autoskalowaniu i integracji z aplikacjami lokalnymi. Dzięki automatycznemu zarządzaniu poprawkami dla maszyn wirtualnych nie musisz poświęcać dużo czasu na zarządzanie infrastrukturą, a zamiast tego możesz skupić się na uaktualnianiu lub ulepszaniu istniejących aplikacji. Platforma Azure zapewnia również stałą obsługę wdrażania, która umożliwia usprawnienie bieżących aktualizacji kodu.

 

Z platformą Azure możesz płynnie połączyć swoją aplikację internetową z wewnętrznymi usługami działającymi na infrastrukturze lokalnej. Połączenie aplikacji w obu lokalizacjach umożliwia zarówno pracownikom, jak i partnerom bezpieczny dostęp do zasobów znajdujących się w odpowiednio zabezpieczonej infrastrukturze lokalnej, co jest dość trudne do uzyskania stosując inne rozwiązania.

Platforma Azure zapewnia funkcje umożliwiające integrację z usługą Active Directory w celu identyfikacji tożsamości oraz dostępu. Dzięki użyciu uwierzytelniania wieloskładnikowego istnieje dodatkowa warstwa bezpieczeństwa przetwarzanych informacji.


Z platformą Azure możliwa jest globalna dystrybucja środowiska Active Directory z włączonym połączeniem bezpośrednim. Na obecnym rynku nie ma lepszego dostawcy chmury, który pozwala na rozszerzenie zasięgu kontrolera domeny i zarządzanie usługami AD, tak jak umożliwia to Microsoft Azure.

Możesz podłączyć swoje urządzenia do chmury za pomocą rozwiązań integrujących się z istniejącą infrastrukturą i zacząć zbierać nowe dane o Twojej firmie.


W centrum Azure IoT Hub możesz monitorować setki urządzeń oraz zarządzać nimi, a także uzyskiwać szczegółowe informacje, które pomogą Ci podejmować lepsze decyzje biznesowe, poprawić jakość obsługi klientów, zmniejszyć złożoność, obniżyć koszty i przyspieszyć rozwój. Większe bezpieczeństwo platformy Azure to ogromny atut rozwiązań IoT.

Jak będziesz korzystać z platformy Azure?

Powyższe cztery usługi to tylko ułamek możliwości platformy Azure!

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz, aby omówić jak możemy Ci pomóc w tworzeniu rozwiązań z wykorzystaniem Azure.

  Office 365

  Pomagamy Twojemu zespołowi IT w projektowaniu rozwiązań oraz wdrażaniu Microsoft Office 365. W ramach świadczonych przez nas usług zapewniamy pomiar bezpieczeństwa chmury, a także wspieramy zarządzanie strategią rozwoju w obszarze Microsoft Office 365.

  Zwiększona produktywność dzięki rozwiązaniom w chmurze

  Firma Microsoft jest jednym ze światowych liderów w dostarczaniu rozwiązań chmurowych w sektorze korporacyjnym. Platforma Microsoft Office 365 łączy wiele usług w chmurze i sprawdzonych aplikacji wspierających komunikację, współpracę oraz produktywność biznesową w firmach. Microsoft Office 365 obejmuje szeroką gamę usług, z których każda obejmuje indywidualne zadania dla nowoczesnego miejsca pracy, które można dowolnie łączyć, a także łatwo konsolidować.

  Poniżej przegląd aktualnie dostępnych usług oraz aplikacji w ramach Office 365:

  Dlaczego MAK IT dla rozwiązań Cloud?

  Nasi eksperci Office 365 zarządzają i pomagają w całym cyklu migracji. Wspieramy Cię we wdrożeniu odpowiedniego rozwiązania Microsoft Office 365 dostosowanego do Twoich indywidualnych wymagań i potrzeb.

  Centrum zainteresowania MAK IT Sp. z o.o. koncentruje się wokół następujących procesów: