Power BI

Power BI

Analiza danych jeszcze nigdy nie była tak prosta i intuicyjna. Poznaj Power BI – rewolucyjne narzędzie, dzięki któremu dane w Twojej firmie mogą osiągnąć nowy poziom!

Jako Silver Microsoft Partner, posiadający wieloletnie doświadczenie w Power BI tworzymy i rozwijamy dostosowane rozwiązania z zakresu Business Intelligence dla Twojej firmy. Nasze działania efektywnie przekładają się na przechowywanie, przetwarzanie i analizę danych.

Wizualizacja pomaga przekształcić nieprzetworzone dane w łatwe do zrozumienia, a także atrakcyjne wizualnie i użyteczne. Umożliwiając łączenie się z wieloma zewnętrznymi źródłami danych, usługa Power BI pozwala lepiej zrozumieć dane za pomocą wskaźników KPI, a także ujednolicać dane oraz stosować analizy oparte na sztucznej inteligencji, aby pokazać korelację między Twoimi wskaźnikami KPI a bieżącym trendem rynkowym.

Jak w pełni wykorzystać potencjał Power BI?

Tym, co sprawia, że usługa Power BI jest potężnym narzędziem wizualizacyjnym do udostępniania oraz przekazywania informacji, jest fakt, że pozwala ona zobaczyć historię w liczbach. Ogólnie rzecz biorąc, Power BI lub wizualizacja danych może być używana do przedstawiania wydajności, raportowania trendów dotyczących wpływu nowych strategii, wskazywania relacji i nie tylko. Reprezentacje te mogą być potężnymi narzędziami komunikacji i współpracy, przynosząc większą wartość raportom, aplikacjom lub innym potrzebą, w których wymagane jest udostępnianie informacji.

Nasze usługi Power BI

W MAK IT Sp. z o.o. oferujemy szeroki zakres usług Power BI, w tym między innymi:

Specjaliści MAK IT przejrzą i sporządzą rekomendacje istniejącego środowiska BI pod kątem usprawnień, które zawsze dostosowujemy do Twojej firmy. Jeśli jednak nie rozpocząłeś jeszcze swojej podróży do świata BI, pomożemy Ci również ocenić Twoją gotowość oraz opracujemy dedykowany plan, aby płynnie wdrożyć środowisko i narzędzia Business Intelligence w Twojej organizacji.

Nasz wybitny zespół specjalistów tworzy, projektuje i buduje raporty, zbierając dane praktycznie z dowolnego źródła, tj. Excel, baza danych, pliki płaskie JSON, XML itp. Umożliwia to uzyskanie nowych spostrzeżeń dzięki skutecznym wizualizacjom danych.

Nasze doświadczenie w wizualizacji danych przy użyciu usługi Power BI może pomóc w zarządzaniu wszystkimi potrzebami organizacji w zakresie Business Intelligence. Od codziennego raportowania po pełną analitykę, tworzymy spersonalizowane rozwiązanie, które idealnie odpowiada Twoim potrzebom.