Software Development

Dedykowane aplikacje webowe

Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe z wykorzystaniem bezpiecznych, stabilnych i skalowalnych technologii. Projektujemy kompleksową architekturę rozwiązań mając na względzie zachowanie wysokiej jakości oraz zapewnienie ergonomii użytkowania aplikacji. Posiadamy wykwalifikowany zespół dysponujący niezbędnymi kompetencjami do budowy złożonych aplikacji – od analityków, kierownika projektu, architektów, programistów, projektantów UX, po testerów. Im projekt jest bardziej niestandardowy, tym bardziej podekscytowany jest cały nasz zespół.

Dostarczamy oprogramowanie, które ma realny wpływ na branżę ubezpieczeniową i biznes naszych klientów. Osiągamy to dzięki zespołowi specjalistów o szerokich umiejętnościach oraz niezbędnym doświadczeniu w tworzeniu aplikacji wraz z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi, które są kluczowe w osiąganiu celów biznesowych.

Rozwiązania szyte na miarę

Analiza potrzeb i wymagań jest pierwszym krokiem w rozwoju dedykowanego oprogramowania, dostosowanego do oczekiwań naszych klientów. Z zespołem doświadczonych analityków biznesowych poznajemy potrzeby oraz wymagania klientów, przechodząc przez etap wstępnego planowania.

Uzgadniając zakres funkcjonalności, zaczynamy pracę od projektowania UI/UX, a następnie opracowujemy specyfikację techniczną rozwiązania uwzględniając istniejące procesy biznesowe. Kolejnym etapem jest budowa oprogramowania oraz testy opracowanego rozwiązania z dedykowanymi zespołami. Nowe wersje oprogramowania dostarczamy za pomocą zautomatyzowanego wdrożenia aplikacji, co daje klientom dostęp na bieżąco do realizowanego przez nas projektu. Na tym nie poprzestajemy – naszym standardem jest zapewnienie asysty powdrożeniowej oraz ciągłego wsparcia dostarczonego oprogramowania.

Wspieramy, utrzymujemy i ulepszamy aplikacje biznesowe. Zawsze dbamy o to, aby aplikacja działała płynnie oraz bezawaryjnie. W przypadku awarii szybko lokalizujemy problem i go eliminujemy. Pracujemy nad dopracowaniem aplikacji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu funkcjonalności.

Jak pracujemy?

Jest to najczęściej stosowana metodologia w branży IT, która zapewnia terminową realizację projektu.

Polega na dostarczaniu rozwiązań w małych iteracjach zwanych sprintami, co umożliwia wdrożenie na wszystkich etapach produkcji, a także zapewnia szybką identyfikację błędów oraz terminową dostawę produktu.

Możliwości technologiczne

Wykorzystujemy najnowsze, wysoko zaawansowane technologie oraz narzędzia w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla naszych klientów. Śledzimy wszelkie nowości w naszych dziedzinach, poszerzamy umiejętności całego zespołu i stosujemy najlepsze praktyki. Dzięki temu dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości, zgodne z aktualnymi trendami rynkowymi oraz spełniające wymagania użytkowników i gwarantujące bezpieczeństwo.

ROZWIĄZANIA WEBOWE

JĘZYKI PROGRAMOWANIA

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne budujemy z wykorzystaniem technologii hybrydowych, które optymalizują koszty wdrożenia poprzez tworzenie i utrzymywanie jednego kodu kompatybilnego z różnymi systemami operacyjnymi. Budujemy aplikacje mobilne od backendu, API i panelu administracyjnego do frontu – zapewniając całą niezbędną infrastrukturę.

STOSOWANE TECHNOLOGIE